ورود کاربران
خطایی پیش آمده است.

قوانین و مقررات

  • جمعه, ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
  • بازدید : ۵۸۹ بار

ورود شما به این سایت اینترنتی و یا استفاده از این سایت به معنای قبول شرایط ذکر شده در زیر است :

مقررات استفاده

این وب سایت مالکیت، نماینده انحصاری ، تحت لیسانس، تمام علائم تجاری، نام های تجاری و اسامی، ظاهر کلی وب سایت ،همه اطلاعات و تصاویر به اشتراک گذاشته شده ، مارکها ، لوگو‌ها ،آیکون‌ها ،روش های کسب و کار ،متد کاری و … را دارا‌‌ نیست، بلکه اطلاعات از طریق کاربران این وب سایت اضافه می شود و تمام عواقب بعدی متوجه اضافه کننده آن خواهد بود.لازم به ذکر است موارد موجود در سایت را فقط با کسب اجازه مکتوب‌‌ می‌توانید مورد استفاده در راستای حمایت از محصولات ما در سازمان خود استفاده کنید. شرط استفاده از این سایت، این است که موافقت کنید هیچ یک از مطالب را در هیچ حالتی تغییر نداده یا اصلاح نکنید و بدون مشخص کردن منبع ، کپی برداری ترجمه به زبان دیگر و استفاده در جای دیگر و همچنین قابل دانلود و ارسال به اشخاص دیگر‌‌ نمی‌باشد، کل این وب سایت و یا بخشی از ان در وب سایتهای دیگر اجازه انتشار ندارد، مشاهده هرگونه تخلف از موارد فوق الذکر، تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

اطلاعات و تمام مطالب وب سایت ، فرم های اطلاعات، شرح محصولات و سؤالات متداول، تحت کپی رایت ما بوده و هرگونه استفاده غیر مجاز از آنها تخلف از کپی رایت، قانون علائم تجاری و سایر قوانین تلقی‌‌ می‌شود. سایر حقوقی که در این اطلاعیه صراحتاً به کاربر واگذار نشده، برای سایت محفوظ است.

– این وب سایت حق ایجاد تغییر در قوانین ذکر شده را برای خود محفوظ‌‌ می‌دارد و بازدید کننده نیز متعهد و موافق مى باشد در هر بار ورود به سایت به صفحات “قوانین سایت” رجوع نمایند تا از آخرین مفاد و شرایط استفاده از این سایت مطلع گردد.

– بازدید از این سایت اینترنتی و همچنین تبعات و عواقب آن با مسئولیت تام بازدید کننده انجام‌‌ می‌پذیرد. در هیچ شرایطی و به هیچ عنوان مسئولیتی را در قبال خسارات مستقیم و یا غیر مستقیم و یا هرگونه زیانی از جمله از دست دادن داده ها، نرم افزار‌ها و زیان هاى مالی که در نتیجه بازدید و یا وصل گردیدن به این سایت و یا هر سایت مرتبط به این پایگاه ناشی گردد را بعهده ندارد و‌‌ نمی‌پذیرد.

– این وب سایت ممکن است به وبلاگ‌ها و وب سایت های دیگر لینک یا رفرنس بدهد هیچ مسئولیتی در قبال در دسترس بودن آنها یا مضامین و محتوای آنها نداریم. گنجاندن لینک به وبسایت های طرف سوم به این وب سایت، به معنی تأیید آن سایت یا مالک آن، یا هرگونه نسبتی بین ما و طرف سوم میزبان سایت‌‌ نمی‌باشد.

– این وب سایت در صورت مشاهده و یا احتمال وجود هر گونه تناقض اطلاعات و نام کاربری وارد شده با اطلاعات واقعی فرد ،‌‌ می‌تواند اکانت کاربری کاربران را مسدود کند . برای تایید اطلاعات و اطمینان از صحت اطلاعات در بازه های زمانی مختلف نیز‌‌ می‌تواند از کاربر درخواست ارسال اطلاعات تکمیلی داشته باشد.

– اطلاعات فردی و مالی کاربران در سایت محرمانه است و در هیچ صورت بجز حکم دادگاه در اختیار هیچ فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد

– در صورتی که این وب سایت احساس کند که کاربر هرگونه سعی در تقلب و یا تغییر در نحوه صحیح کارکرد وب سایت را دارد‌‌ می‌تواند بدون اطلاع قبلی حساب کاربری را غیرفعال و یا بطور کامل مسدود و بلوکه کند و کاربران در خصوص این مورد فقط یک بار حق اعتراض دارند که‌‌ می‌بایست اطلاعات کاملی را در خصوص اثبات خود برای این وب سایت ارسال کنند و رد و یا قبول این اعتراض فقط توسط این وب سایت مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در خصوص این بند نیز کاربر حق شکایت و اعتراض مجدد را ندارد.

– این سایت تحت مالکیت گروه این وب سایت قرار دارد و بوسیله این گروه طراحی، راه اندازی و توسعه داده شده است، در صورت هر گونه تغییر در محتوای سایت ، توقف ادامه فعالیت سایت ، ساعات انلاین بودن وب سایت سازماندهی مجدد وب سایت و امکانات آن برای دسترسی به سایت بدون هیچ گونه محدودیتی برای این وب سایت محفوظ‌‌ می‌باشد. و با ورود به این سایت و یا استفاده از ان تغییرات پذیرفته شده تلقی میشود این شرایط شامل بقیه وب سایتهایی که به این سایت لینک داده شده نیز‌‌ می‌باشد.

– این وب سایت حق دسترسی به مشخصات کاربر جهت ارتباط، بازاریابی و… را از طریق شماره تلفن ادرس ایمیل وادرس محل سکونت که از طرف کاربر در فرم ذکر شده و یا در هر قسمت دیگر سایت وارد کرده و یا بعدا از طریق خودکار بروز شده است را دارا‌‌ می‌باشد.

– تا زمانیکه عکس شرایط تائید شده ازسوی دوطرف، از جانب کاربر بصورت کتبی از طریق ایمیل ثبت نام شده اعلام نشود این وب سایت به فعالیت خود در ایجاد ارتباط با کاربر این وب سایت همچنین در قبال نقص قرارداد سهل انگاری تاخیر دربرقراری ارتباط تغییر در اطلاعات سرقت تخریب ورود غیر قانونی به سوابق کاربران واستفاده از انها وهمچنین در خصوص الوده شدن به ویروس کامپیوتری هیچ مسئولیتی را پذیرا نخواهد بود.

قانون حاکم، حوزه قضایی و دادگاه ذیصلاح

این قرارداد، صرف نظر از انتخاب مبانی قانونی آن، تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و طبق آن قابل طرح و بررسی است. دادگاه های خاص باید حوزه قضایی انحصاری و آیین دادرسی اختصاصی در خصوص مناقشات ناشی از این قرارداد و یا مربوط به هر یک از بندهای آن، داشته باشند که در این صورت دعاوی احتمالی در حوزه قضایی و مطابق آیین دادرسی دادگاه مذکور قابل طرح و اقامه خواهد بود.

تمام اطلاعات منتشر شده توسط مشتری در این وب سایت، متعلق به مشتری بوده و هرگونه سوء استفاده، درج اطلاعات نادرست و ... متوجه مشتری خواهد بود و در صورت درخواست مراجع ذیصلاح در رابطه با پیگیری قضایی، طبق قوانین دولت جمهوری اسلامی ایران برخورد مقتضی صورت خواهد پذیرفت.

مشتری، کاربر اقرار و تضمین‌‌ می‌کند که این سند را به طور کامل خوانده است و وقت کافی برای اطلاع از جوانب قانونی آن داشته است یا اینکه از این کار چشم پوشی کرده است و بنابراین شرایط و ضوابط مندرج در این سند را بدون هیچ گونه ابهامی درک کرده و با آنها موافق است.